kolmapäev, 10. november 2010

Everything in live is temporary, because everything changes!

Kõik saab korda!Jah, mul on nüüd kodus kaks kassi. Bella & Päss. Emps, tahtis jubedalt kassi, kes tuleks sülle, poeks jne. Bella ei olnud selline, ei olnud väiksest saadik, aga ma tahtsin teda,sain kaa. Nüüd võtsime siis uue kassi. Ta on nii pisike ja nii armas. Algul ta tuli magas sul süles ja puges ainult, nüüd ta ei anna endast märkugi, ei tea kus ta peidab end, aga ei poe ka. Bella küll on solvunud veel ja ei lase teda ligi, aga küll temagi harjub. Nad on nii sarnased,nii armsad!!

Vaikselt hakkab kõik korda saama. Mis on tegelikult väga hea!

Nüüd üleeile ja eile käisin Otepääl, ajasin enda asjad korda. Nüüd täna magasin üpris kaua, vähemalt sain välja puhata end. Päeval olin kodus, ei teinud midagi erilist, ei viitsinud. Koristasin vaikselt tuba juba, kuna see ei ole ammu nii sassis olnud, kui viimased päevad. Kappi koristasin ka natuke, just selle riiuli,mida ma kohe üldse tavaliselt ei viitsi koristada,. Seal oli nii palju pahna, mingeid kilekotte ja asju, a nüüd õnneks korras! Väljas käisin ka nüüd õhtu korra, aga vihma sadas ja ei olnud seal eriti lõbus ..

Tegelt viimasest blogist ei ole palju möödas ja see tõttu ei ole ka midagi uut.

Ja tegelt mul on kahju, et inimesed ei oska enda elu elada. Nad tulevad ja elavad teiste elu. Mis elavad, nad üritavad seda just rikkuda, ajades teistele kärbseid pähe. Ei tea, paljud on ikka muutunud, mitte just paremaks..

Viimasel ajal olen palju mõelnud sellele mis olnud on. Kahju, kuid kõike ei saa muuta, kuid tahaks, paljut. Ja ühte ma ka tean, elu ei ole etteaimatav, me ei tea kunagi mis tuleb...

Mu mõte ei jookse, peavalutab ja enesetunne halb. Minge otsige uus tegevus endale, mitte ärge loege mu mõttetuid mõtteid. :) :)


Hoidke oma lähedasi ! :*

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar